Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Piątek, 3 maja 2024 r.
Turniej piłki siatkowej dziewcząt.
01.06.2021 r.

Dnia 01.06.2021 w ZSP Nietążkowo odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt na szczeblu rejonowym. Gospodarzem turnieju było ZSP Nietążkowo. Rywalkami naszych siatkarek były dziewczyny z LO Gostyń.
Mecz rozgrywano do trzech wygranych setów i już od początku spotkania wskazywało na to, że będzie to zacięty pojedynek. Do rozstrzygnięcia meczu było potrzebnych aż pięć setów.
W pierwszym secie dziewczyny sprawiły nie lada widowisko ponieważ zakończył się on dopiero przy stanie 30:28 dla Nietążkowa. W drugim lepsze okazały się siatkarki z Gostynia (25:20). Od początku trzeciego seta nasze dziewczyny zbudowały sobie bezpieczną przewagę punktową i już do samego końca ją utrzymały (25:19). Na nasze nieszczęście w decydujących setach; czwartym i piątym LO Gostyń okazało się lepsze i to one awansowały do następnego etapu turnieju.
Trzeba też wspomnieć, że nasze siatkarki przystępując do tego etapu rozgrywek musiały przejść eliminacje na szczeblu powiatowym gdzie pewnie pokonały dziewczyny z ZSP Kościan oraz I LO Kościan.
1 set – 30:28 (ZSP Nietążkowo)
2 set – 25:20 (LO Gostyń)
3 set – 25:19 (ZSP Nietążkowo)
4 set – 25:17 (LO Gostyń)
5 set – 15:12 (LO Gostyń)

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej